כתובתינו: העבודה 32 ראש העין
טלפון: 050-5613336   03-9305198
Email: morsignsr@gmail.com
דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב מור שלטים
שלטים   | שלטים מוארים   |   אותיות בנויות   |   שילוט פנים   |   אותיות בולטות   |   שלטי פח   |   דפוס דיגיטלי   |   חדשות   |   סרטונים   |   פוסטים   |   צור קשר

מהו שלט איכותי?

כיום ניתן לראות מגוון רחב של שלטים ברחבי הארץ כאשר את חלקם וודאי רובנו מכירים, הנושאים בגאון את שמות הרשתות המוכרות ביותר כגון:

שלטים למסעדה - מסעדות רבות מעמידות תקציב רב למיתוג העסק ומשום כך הן מעדיפות להשתמש בשילוט תלת מימד, אותיות מוארות מאלומיניום או פרספקס המורכבות על גבי ארגז מואר אותיות אלו נראות למרחק רב ומעניקות מראה יוקרתי, ניתן להשתמש בתאורת ניאון או לדים צבעונית בחלל האות ולהעניק תאורה בוהקת.

שלטים לבתי מלון - בית המלון הינו מבנה מפואר וגדול המצריך שילוט ענק המותקן על קיר המלון ובבתי מלון רבים ניתן לראות שלט אותיות בולטות מפליז ונירוסטה, שאותיות אלו הינן יקרות ועמידות לאורך שנים והן מותקנות באמצעות מנוף סל בהרכבה מיוחדת הכוללת ברגי נירוסטה על חלד לעמידות חוץ.

שלט לסופרמרקט או מכולת - כאשר מדובר בחנות מכולת או בסופרמרקט אין צורך לשדר יוקרה והעדיפות היא דרך קבע שידור עממיות, לכן תקציב השילוט מצומצם והבחירה הינה שונה, לכן בחנויות מסוג זה עדיף להתקין שלטים מוארים הכוללים ארגז אלומיניום או פח וחזית פרספקס מעביר אור מה שמאפשר להתקין שלט זה במידה גדולה וגם מאפשר שימוש בפנפלקס מעביר אור ללא חיבורים.

החברות המצליחות ביותר בעולם כעת משקיעות כסף רב בייצור שלטים איכותיים אשר מחזיקים זמן רב יחסית, מושכים את עייני הלקוחות בצבעיהם ובעיצובם המושקע והמקצועי ומציגים באופן נאה את פני החברה.

עם כך למה שגם אתם, בעלי העסקים שרוצים להצליח בקנה מידה גדול, לא תנהגו כמוהם, שהרי השלט המושלם יכול לגרום ללקוחות להגיע הישר אליכם.

השלט המושלם יכול להציג את פני החברה בצורה מקצועית ללא שמץ חובבניות ובכך יגרום לאנשים להתייחס ולגשת אליה בצורה רצינית מאוד עוד לפני שבכלל הכירו אותה, ולכן משום שאתם בעלי החברות כל כך רוצים להצליח, צריכים לדעת כיצד שלט אחד איכותי מייצג את פני החברה כראוי, כך שלפני הכל, עליכם לבחור את הסגנון של השלט המתאים לעסק שלכם.

ראשית, חשוב שהשלט יהיה עשוי מחומרים איכותיים למדיי בכדי שלא יהרס ינזק כתוצאה ממזג אוויר גשום או בעל לחות מוגברת, כי הלוא שלט שיהרס יראה לא אסתטי, ואסתטיקה בתחום השלטים היא שם המשחק, אך כמובן לא לשכוח את העיצוב המתבקש.

שלט איכותי צריך לכלול מספר מרכיבים אומנותיים וגרפיים שמושכים את העין למשל: צבעים איכותיים וטובים, עיצוב כל אות בצורה שתמשוך את עינייו של הלקוח ושילוב נכון של חומרים בתוך השלט עצמו שיגרמו לכך שיזהר או ישנה צבעים.

דבר נוסף שיש צורך להקפיד עליו הוא התייעצות עם אדם מוסמך המומחה בתחום אשר יכול להמליץ על עיצוב מקצועי לשלט טרם הזמנתו ואף לשפר או לתקן כמה פגמים (מומחה לשילוט) לפני תהליך הייצור, כי איש מקצוע יכול לתת טיפים לשרטוט, לתכנון ואף לבחירת צבעים אשר

ישימו את השלט שלכם, כמה צעדים קדימה מאלה של אחרים.
עוד כמה מדדים אחרונים שעל פיהם השלט צריך להראות הם: טכנולוגיה המשולבת בייצור השלט, אופן התקנתו על פי כללי בטיחות זהירים ביותר, מיקומו ואף סדר אותיותיו.

כיום משלבים רבים טכנולוגיה מתקדמת ביותר בייצור שלטים, שחלקה הגדול הוא הדפסה דיגיטלית המשלבת גם התעסקות בתאורה על ידי לדים ונורות נאון הגורמות לשלטים לזהור בצבעים שונים ולהתבלט גם בלילה, דבר שחשוב מאוד בעיקר עם העסק שלכם פועל גם בשעות המאוחרות יותר של היום, מה שמוביל לכך שאת השלט המושלם בעבורכם תצטרכו להתאים גם לשעות הפעילות של העסק ובנוסף גם להתקין אותו במקום מרכזי יחסית ובסדר האותיות אשר נקבע בכדי שאנשים יראו אותו ולא יפספסו את המקום, כך שהתקנתו מאחורי עץ או עמוד חשמל אינה באה בחשבון הן בפאן המקצועי והן בפאן הבטיחותי.

כולנו יודעים שבעיקר כאשר מדובר בהתעסקות עם שלטים, עלינו להיות זהירים ולהתקין את השלט בצורה הבטוחה והטובה ביותר כדי שלא תיפול שום אות ולא יקרוס שום חלק מהשלט על מישהו, דבר שיכול להגמר באסון ואפילו במוות.

לכן מן האמור לעיל ניתן להסיק שעל השלט לעמוד בכמה מדדים מקצועיים שהם:
1. תכנון וסרטוט מקצועי של השלט.
2. התייעצות עם איש מקצוע מוסמך.
3. בחירת המקום האולטימטיבי להרכבתו.
4. שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובחירת חומרים איכותיים במטרה להתאים את השלט לתנאי מזג האוויר ושעות הפעילות של העסק.
5. הרכבה של חברה מקצועית המתנהלת על פי סטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר. במידה והשלט שלכם עומד בכל הקריטריונים האילו, הוא השלט הטוב ביותר בעבור החברה שלכם.

הוסף פרטים לקבלת הצעת מחיר
שם
אימייל
טלפון


רשום את קוד האבטחה שמופיע בתמונה

Bootstrap Slider

תגיות חיפוש באתר:

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: העבודה 32 ראש העין
אתר: postim
טלפון: 050-5613336   03-9305198
Email: morsignsr@gmail.com